KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12667025

nr 1266 7025

Blandteknik

Holger Almquist, Kustby, Signerad. Motivet: 30x43 cm

måndag 29 juli 2019
kl 19:55:18